Design Kioski e-poe maksevõimalused ja transport

Design Kioski e-poes toimub ostu eest tasumine internetipõhiselt ning valida saab mitme maksevõimaluse vahel:

  • tasumine Eesti, Läti või Leedu pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut, Šiauliu Bankas, Medicinos Bankas)
  • tasumine Visa või MasterCard krediitkaardiga
  • tasumine ESTO järelmaksu, ESTO maksa hiljem, ESTO 3 "maksa hiljem" lahendusega (loe lisainfot ESTO makseviiside kohta SIIN)

Design Kioski e-poes müüdavad tooted jagunevad kahte kategooriasse: Design Kioski laos olevad tooted ehk laotooted, mis on e-poes tähistatud „Kohe olemas“ tähisega, ning tooted, mis ei ole ostu tegemise hetkel Design Kioski laos ehk tellitavad tooted, mille tarneaeg on pikem ja millel puudub „Kohe olemas“ tähistus. Tellitavate toodete orienteeruv tarneaeg näidatud e-poes toote alamlehel.


Design Kioski e-poe tellimuse kättetoimetamise viisi saab valida ostu vormistamisel. Valida saab mitme võimaluse vahel:

1. Kui toode/tooted mahuvad pakiautomaadi kappi, saab toote(d) tellida SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati. Laotoote puhul jõuab tellimus kohale üldjuhul kuni 7 tööpäeva jooksul. Tellitava toote annab Design Kiosk pakiautomaadi operaatorile üle kuni 12 nädala jooksul. Juhul, kui esineb mis tahes takistus, mida Design Kiosk ei saa mõjutada ja mis takistab Design Kioskil tellimuse tähtaegset täitmist, siis tarneaeg pikeneb vastava aja võrra. Design Kiosk informeerib ostjat tarneaja pikenemisest.

Pakiautomaadi transpordiviisi valimisel lisandub tellimuse hinnale kättetoimetamise tasu, mis on Eestis asuvate pakiautomaatide puhul 3,99 eurot, Lätis, Leedus ja Soomes asuvate pakiautomaatide puhul 12,99 eurot. Ostu pakiautomaati kättetoimetamise tasu kajastub ostu vormistamise ajal ostukorvis. Pakiautomaati kättetoimetamise tasu ei lisandu juhul, kui ostu maksumus ületab Eesti-sisese transpordi puhul 39 eurot, Läti, Leedu ja Soome sihtaadressiga tellimuste puhul 59 eurot.

2. Klient võib lasta tarnida oma tellimuse soovitud aadressile, kasutades kullerteenust. Laotoote puhul jõuab tellimus kliendini üldjuhul kuni 10 tööpäeva jooksul. Tellitava toote annab Design Kiosk kullerile üle kuni 12 nädala jooksul. Juhul, kui esineb mis tahes takistus, mida Design Kiosk ei saa mõjutada ja mis takistab Design Kioskil tellimuse tähtaegset täitmist, siis tarneaeg pikeneb vastava aja võrra. Design Kiosk informeerib ostjat tarneaja pikenemisest. 

Kulleriga kättetoimetamisel lisandub Eestis ja teistes Euroopa Liidu riikides asuva sihtaadressi puhul tellimuse hinnale kättetoimetamise tasu 39 eurot. Eestis asuva sihtaadressi puhul kulleriga kättetoimetamise tasu ei lisandu juhul, kui ostu maksumus ületab 150 eurot. Tooted toimetatakse kulleriga kohale maja välisukseni (kortermaja puhul trepikoja välisukseni). 

Design Kiosk annab tellimusel näidatud e-posti aadressile märku, kui toode/tooted on Design Kioskist ostja poole teele pandud. 


NB! Kauba tellimisel valitud tarneviis sisaldab ühekordset transporti sihtaadressile. Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooted ning valitud kättetoimetamise viisiks on pakiautomaat või kuller, saadetakse tellimus viimasena Design Kioski lattu saabunud toote tarneaja järgi. Kui ostja soovib tellimuses olevad tooted kätte saada erinevatel tarneaegadel, tasustatakse iga täiendav transpordikord lisatasuga. Lisatasu vormistatakse vastavalt valitud tarneviisi maksumusele ja tingimustele. 


E-poe tellimustega seotud küsimustega aitame E-R kl 10-17 telefonil 661 7320 ja e-posti aadressi info@designkiosk.ee


Tutvu Design Kioski e-poe kasutustingimustega SIIN.